Isännöitsijät

Sähköpostiosoitteet muodossa: etunimi.sukunimi@yrityskonsultit.com

Saat isännöitsijään yhteyden sähköpostilla tai kiireellisessä asiassa asiakaspalvelumme kautta 044 737 2250.

Pasi Vanhainen
Pasi VanhainenToimitusjohtaja
pasi.vanhainen@yrityskonsultit.com
Ossi Ojanen
Ossi OjanenIsännöitsijä, tiiminvetäjä
ossi.ojanen@yrityskonsultit.com
Ari Tikkanen
Ari TikkanenIsännöitsijä
ari.tikkanen@yrityskonsultit.com
Ari Hiitelä
Ari HiiteläIsännöitsijä
ari.hiitela@yrityskonsultit.com
Toni Tikkanen
Toni TikkanenIsännöitsijä
toni.tikkanen@yrityskonsultit.com
Harri Kuha
Harri KuhaIsännöitsijä
harri.kuha@yrityskonsultit.com
Jouko Tervakari
Jouko TervakariIsännöitsijä
jouko.tervakari@yrityskonsultit.com
Anu Heimala
Anu HeimalaIsännöitsijä
anu.heimala@yrityskonsultit.com
Tuulikki Ilmarinen-Ruth
Tuulikki Ilmarinen-RuthIsännöitsijä
tuulikki.ilmarinen-ruth@yrityskonsultit.com
Jaana Hokkanen
Jaana Hokkanenisännöitsijä
jaana.hokkanen@yrityskonsultit.com
Risto Lehto
Risto Lehtoisännöitsijä
risto.lehto@yrityskonsultit.com
Marko Räikkönen
Marko Räikkönenisännöitsijä
marko.raikkonen@yrityskonsultit.com
Anne Såg
Anne Sågisännöitsijä
anne.sag@yrityskonsultit.com
Janne Naappi
Janne Naappiisännöitsijä
janne.naappi@yrityskonsultit.com
Hanna Reponen
Hanna Reponenisännöitsijä
hanna.reponen@yrityskonsultit.com